10. osztályok

10/A osztály     2017/2018-as tanév

Osztályfőnök: Incze Anita

1.   Ács Claudia Gréta

2.   Árva Ádám

3.   Balogh Zsófia

4.   Földesi Gergely

5.   Kálmán Klaudia

6.   Nagy Árpád

7.   Pukkai Viktória

8.   Simon Kitti

9.   Südi Barna

10. Szabó Petra

11. Tarnóczi Vivien Enikő

12. Tóth Alex

13. Tóth Dorina

 

10/B osztály    2017/2018-as tanév

Osztályfőnök: Szántainé Zemen Katalin

1    Bajó Bence
2    Bangó Noémi
3    Bangó Roland
4    Berényi Dániel
5    Bokor Boglárka
6    Czető Bálint
7    Csaba Norbert
8    Csikó Gergő
9 Kaló Imre
10 Kosztolányi Alexandra
11 Kövér Zsófia
12 Kucsik Krisztián
13 Lesti Márton
14 Mózes Csongor Zalán
15 Nagy Vivien
16 Palkó Péter
17 Polenyik Benjámin
18 Varga László Attila
 

 

 

10/D osztály   2017/2018-as tanév

Osztályfőnök: Józsa Eszter

1.   Árva Vivien

2.   Bakos Kevin

3.   Barina Borbála

4.   Benyó Napsugár

5.   Borbély Réka

6.   Dósa Beáta

7.   Dudás Fanni

8.   Erős Zoltán

9.   Farkas Richárd

10. Gál Klaudia

11. Gál Liza

12. Galbács Tamara

13. Gyenes Petra Rebeka

14. Horgos Roland

15. Kállai Vanessza

16. Kosztolányi Csenge

17. Láncos Tamás

18. Lendvai Elizabet

19. Molnár Klaudia Brigitta

20. Nagy Ákos

21. Pető Mercédesz

22. Sulyok Dávid

23. Szécsényi Bálint

24. Szécsényi Gábor Noel

25. Székely Áron

26. Széles András

27. Urbán Alexandra

28. Utasi Balázs

29. Zsupos Sára

 

10/E osztály   2017/2018-as tanév

Osztályfőnök: Madai Gabriella

1.   Ale Anna Heléna

2.   Apró Boglárka

3.   Bakonyi Csaba

4.   Balázs Etele

5.   Balla Anna Boglárka

6.   Balla Nikolett

7.   Bata Liliána

8.   Bodon Levente

9.   Bukros Patrik

10. Czokoly Petra Evelin

11. Dobi Ivett

12. Dudás Ildikó

13. Farkas Réka

14. Gergő Tamás Zoltán

15. Gyüre Luca

16. József Nóra

17. Káli Boglárka Mária

18. Kármán Petra

19. Kocsis Klaudia

20. Kovács Anna

21. Lendvai László Erik

22. Lengyel Csenge

23. Mészáros Fanni

24. Mihályi Máté

25. Mladoneczki Vivien

26. Molnár Attila

27. Nagy Bálint

28. Palkó Fanni

29. Pesti Viktória

30. Szabó Vivien

31. Urbán Barbara

32. Zemen Bernadett